برگزاری دوره یو می هو تراپی

این دوره آموزشی در 5 سطح برگزار می شود که در دوره اول 70 تکنیک به شرکت کنندگان در دوره آموزش داده می شود. در این دوره که دو روز برگزار میگردد، تکنیک ها بر روی کل بدن انجام می شود.
پس از گذراندن دوره اول، گرید 2 برگزار شده که در این دوره آموزشی، 30 تکنیک بر 70 تکنیک دوره قبلی اضافه شده و مجموعا 100تکنیک را علاقمندان محترم آموزش خواهند دید.
پس از گذراندن گرید 2، دوره و گرید 3 شروع شده که در آن دوره، علاوه بر مباحث تخصصی تر آناتومی، تکنیک ها بر روی مشکلات و ناهنجاری های اسکلتی و عضلانی (دیسک،سیاتیک،لورکوز…. ) آموزش داده میشود که اثرات فوق العاده ی این تکنیک ها به شرکت کنندگان در گرید 3 آموزش داده میشود.. در این مرحله از روی کتاب یو می هو تراپی استاد که به چاپ موسسه رسیده آزمونی گرفته خواهد شد تا دوستان و علاقمندان به ادامه دوره تخصصی بتوانند با اطلاعات کامل دوره های بعدی را بگذرانند.
پس از گرید 3 دوره 4 برگزار شده که علاوه بر مباحث آناتومی، تکنیک های تخصصی گریدد4 آموزش داده میشود. نهایتا گرید 5 برگزار خواهد شد که این دوره آموزشی حدود یکسال و نیم به طول خواهد انجامید ، آناتومی،فیزیولوژی،تکنیک های تخصصی یو می هو و …. در هر ماه دو روز دوره و به مدت یکسال و نیم برگزار خواهد شد.
این دوره تخصصی بسیار اثربخش بوده که گروه های پزشکی، فیزیوتراپی، کاردرمانی و … می توانند به شکل حرفه ای در این دوره آموزشی حضور به هم رسانده و با فرا گرفتن تکنیک های تخصصی یو می هو تراپی،در کنار کارهای تخصصی خود، فعالیت نمایند.
لازم به ذکر است کلیه دوره های آموزشی موسسه مطالعاتی آموزشی هنر ماساژ ایرانیان خصوصا دوره های یو می هو تراپی، به شرکت کنندگان در دوره های آموزشی فرصت داده میشود تا بصورت رایگان یک نوبت ، از دوره های گذرانده شده استفاده نمایند .
هدف یادگیری بهتر و رفع اشکال برای شما شرکت کنندگان در دوره های تخصصی این موسسه در نظر گرفته خواهد شد.
این دوره های آموزشی علاوه بر سلامت بخشیدن به جامعه، می تواند به جهت سلامتی خانواده، بستگان و هرکس که نیازمند بهره گرفتن از تکنیک های ماساژ میباشد، کمک شایانی نماید.